Moduł membrany UF Moduł membrany ultrafiltracyjnej PVC Obudowa ze stali nierdzewnej UFc50C Oczyszczanie wody w gospodarstwie domowym
Przegląd produktu
UFc50C to kapilarna membrana z pustych włókien wykonana z wysokopolimerowego materiału, która jest produktem separującym, który nie wykazuje żadnej przemiany fazowej. Zastosowany w tym produkcie zmodyfikowany materiał PVC charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością, dobrą wytrzymałością mechaniczną, dobrą odpornością chemiczną i zdolnością do przeciwdziałania zanieczyszczeniom. Masa cząsteczkowa (MWCO) wynosi 100 tys. daltonów. Średnica wewnętrzna/zewnętrzna membrany wynosi 1,0 mm/1,8 mm, a kierunek filtracji jest od wewnątrz na zewnątrz, co oznacza, że surowa woda przepływa przez puste włókna i, napędzana różnicą ciśnień, przenika na zewnątrz, filtrując bakterie, koloidy, substancje zawieszone, drobnoustroje i inne szkodliwe substancje.
Aplikacje
Produkcja wody mineralnej, wody źródlanej górskiej i innych płynów wolnych od zarazków;
Uzdatnianie wody pitnej: wody wodociągowej, wody powierzchniowej, wody studziennej i wody rzecznej;
Wstępne przygotowanie urządzenia odwróconej osmozy (RO);
Oczyszczanie, recykling i ponowne wykorzystanie ścieków przemysłowych
Wydajność filtracji
W oparciu o badania warunków użytkowania modyfikowanej membrany ultrafiltracyjnej z pustych włókien PVC, stosowanej do różnych źródeł wody, wykazano, że produkt osiąga poniższe efekty filtracji:
| Skład wody | Efekt filtrowania |
| Substancje zawieszone, cząstki >1um | Wskaźnik usunięcia ≥99% |
| SDI | ≤ 3 |
| Wirus, Bakteria | >4 log |
| Mętność | |
| Spis treści | Współczynnik usuwania 0-25% |
Powyższe dane uzyskano dla mętności wody zasilającej poniżej 15 NTU. Produkt spełnia normy sanitarne dla wody pitnej wydane przez Departament Zdrowia Prowincji Guangdong. Numer zatwierdzenia: YUE WEI SHUI ZI 2014S1671.
Parametry produktu
Prprodukt Wygląd

Rysunek 1 Wymiary produktu
InneR Filtr

Rysunek 2 Wymiary filtra wewnętrznego
Techniczny Parametry:
| Struktura | na lewą stronę |
| Materiał membranowy | Modyfikowany PVC |
| MWCO | 100K Dalton |
| Nominalna powierzchnia membrany | 5,4 m2 |
| Membrany ID/OD | 1,0 mm/1,8 mm |
| Wymiary modułu | Φ105 mm×1110 mm |
| Wymiary złącza | Gwint żeński 3/4" |
Aplikacja Dane:
| Czysty strumień wody | 1700 l/h (0,15 MPa, 25ºC) |
| Zaprojektowany strumień | 35-100 l/h (0,15 MPa, 25ºC) |
| Ciśnienie robocze | ≤0,2 MPa |
| Maksymalne ciśnienie transmembranowe | 0,2 MPa |
| Maksymalna temperatura pracy | 45ºC |
| Zakres pH roboczego | 4-10 |
| Zakres pH prania | 2-12 |
| Tryb pracy | Filtracja krzyżowa/ślepa |
Karmić Woda Wymaganeelementy:
W przypadku zatorów spowodowanych przez duże cząsteczki w wodzie surowej, do wstępnego oczyszczania UF należy zastosować filtr bezpieczeństwa o dokładności
| Mętność wody zasilającej | ≤15NTU |
| Olej i smar | ≤2 mg/l |
| Woda zasilająca SS | ≤20 mg/l |
| Żelazo całkowite | ≤1 mg/l |
| Ciągłe podawanie resztkowego chloru | ≤5 ppm |
| DORSZ | Sugerowane ≤500 mg/l |
Część Tworzywo:
| Oni komponująT | ITnieużytek |
| Membrana | Modyfikowany PVC |
| Opieczętowanie | Żywice epoksydowe |
| Mieszkania | SUS304 |
Typowy OperatNa Parametry:
| Maksymalne ciśnienie płukania wstecznego | 0,2 MPa | |
| Przepływ płukania wstecznego | 100-150 l/m2 .hr | |
| Częstotliwość płukania wstecznego | Co 30-60 minut | |
| Czas trwania płukania wstecznego | 30-60 sekund | |
| Częstotliwość CEB | 0-4 razy dziennie | |
| Czas trwania CEB | 5-10 minut | |
| Częstotliwość CIP | 1-3 miesiące | |
| Ogólne środki chemiczne do prania: | ||
| Dezynfekcja | 15 ppm NaClO | |
| Mycie zanieczyszczeń organicznych | 0,2% NaCl + 0,1% NaOH | |
| Mycie zanieczyszczeń nieorganicznych | 1-2% kwasu cytrynowego /0,2% HCl | |


Wyślij e-mail
Facebook
Świergot
Linkedin
Youtube

