Moduł membrany UF 9-calowy moduł membrany ultrafiltracyjnej PVDF UFf2880 Wymiana projektu
Aplikacje
Uzdatnianie wody pitnej: wody wodociągowej, wody powierzchniowej, wody studziennej i wody rzecznej.
Wstępne oczyszczanie odwróconej osmozy (RO).
Oczyszczanie, recykling i ponowne wykorzystanie ścieków przemysłowych.
Wydajność filtracji
Udowodniono, że produkt ten ma poniższe właściwości filtrujące w zależności od warunków użytkowania różnych źródeł wody:
| Składnik | Efekt |
| SS, cząstki > 1μm | Wskaźnik usunięcia ≥ 99% |
| SDI | ≤ 3 |
| Bakterie, wirusy | > 4 log |
| Mętność | |
| Spis treści | Współczynnik usuwania: 0-25% |
*Powyższe dane uzyskano przy założeniu, że mętność wody zasilającej wynosi
Parametry produktu

Parametry techniczne
| Typ filtrowania | Od zewnątrz do wewnątrz |
| Materiał membranowy | Modyfikowany PVDF |
| MWCO | 200K Dalton |
| Obszar membrany | 77m2 |
| Membrany ID/OD | 0,8 mm/1,3 mm |
| Wymiary | Φ225mm*2360mm |
| Rozmiar złącza | Zacisk DN50; Wlot powietrza – rura powietrzna 10 mm |
Dane aplikacji
| Czysty strumień wody | 11 000 l/h (0,15 MPa, 25℃) |
| Zaprojektowany strumień | 40-120 l/m2.godz. (0,15 MPa, 25℃) |
| Sugerowane ciśnienie robocze | ≤ 0,2 MPa |
| Maksymalne ciśnienie transbłonowe | 0,15 MPa |
| Maksymalne ciśnienie płukania wstecznego | 0,15 MPa |
| Objętość czyszczenia powietrza | 0,1-0,15 N·m3/M2 .hr |
| Ciśnienie mycia powietrza | ≤ 0,1 MPa |
| Maksymalna temperatura pracy | 45℃ |
| Zakres pH | Praca: 4-10; Pranie: 2-12 |
| Tryb pracy | Przepływ krzyżowy lub ślepy zaułek |
Wymagania dotyczące wody do karmienia
Przed doprowadzeniem wody należy zainstalować filtr bezpieczeństwa
| Mętność | ≤ 25NTU |
| Olej i smar | ≤ 2 mg/l |
| SS | ≤ 20 mg/l |
| Żelazo całkowite | ≤ 1 mg/l |
| Ciągły chlor resztkowy | ≤ 5 ppm |
| DORSZ | Sugerowane ≤ 500 mg/l |
*Materiał membrany UF to polimerowo-organiczny plastik, w wodzie surowej nie mogą znajdować się żadne rozpuszczalniki organiczne.
Parametry operacyjne
| Przepływ płukania wstecznego | 100-150 l/m2.hr |
| Częstotliwość płukania wstecznego | Co 30-60 minut. |
| Czas trwania płukania wstecznego | 30-60s |
| Częstotliwość CEB | 0-4 razy dziennie |
| Czas trwania CEB | 5-10 minut. |
| Częstotliwość CIP | Co 1-3 miesiące |
| Środki chemiczne do prania: | |
| Sterylizacja | 15 ppm podchlorynu sodu |
| Mycie zanieczyszczeń organicznych | 0,2% podchlorynu sodu + 0,1% wodorotlenku sodu |
| Mycie zanieczyszczeń nieorganicznych | 1-2% kwasu cytrynowego/0,2% kwasu solnego |
Materiał komponentu
| Część | Tworzywo |
| Membrana | Modyfikowany PVDF |
| Opieczętowanie | Żywice epoksydowe |
| Mieszkania | PCV |


Wyślij e-mail
Facebook
Świergot
Linkedin
Youtube

