Moduł membrany MBR wzmocniony PVDF BM-SLMBR-25 Oczyszczalnia ścieków
Przegląd produktu
MBR to połączenie technologii membranowej i reakcji biochemicznej w uzdatnianiu wody. MBR filtruje ścieki w zbiorniku biochemicznym z membraną, co pozwala na oddzielenie osadu od wody. Z jednej strony membrana odrzuca mikroorganizmy w zbiorniku, co znacznie zwiększa stężenie osadu czynnego, przyspieszając i dokładniej przebiegające reakcje biochemiczne degradacji ścieków. Z drugiej strony, dzięki wysokiej precyzji membrany, woda jest klarowna i wysokiej jakości.
W tym produkcie zastosowano wzmocniony modyfikowany materiał PVDF, który nie łuszczy się ani nie pęka podczas płukania wstecznego, a jednocześnie charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością, wydajnością mechaniczną, odpornością chemiczną i odpornością na zanieczyszczenia. Średnica wewnętrzna i zewnętrzna wzmocnionej membrany z włókien kanalikowych wynoszą odpowiednio 1,0 mm i 2,2 mm, a dokładność filtracji wynosi 0,1 mikrona. Filtracja odbywa się w trybie outside-in, czyli woda surowa, napędzana różnicą ciśnień, przenika do włókien kanalikowych, podczas gdy bakterie, koloidy, zawiesiny i mikroorganizmy itp. są usuwane w zbiorniku membrany.
Aplikacje
●Oczyszczanie, recykling i ponowne wykorzystanie ścieków przemysłowych.
●Oczyszczanie odcieków odpadowych.
●Modernizacja i ponowne wykorzystanie ścieków komunalnych.
Wydajność filtracji
| NIE. | Przedmiot | wskaźnik wody wylotowej |
| 1 | TSS | ≤1 mg/l |
| 2 | Mętność | ≤ 1 |
Specyfikacje
Rozmiar

Parametry techniczne
| Struktura | Od zewnątrz do wewnątrz |
| Materiał membranowy | Wzmocniony modyfikowany PVDF |
| Precyzja | 0,1 mikrona |
| Obszar membrany | 25m2 |
| Membrany ID/OD | 1,0 mm/ 2,2 mm |
| Rozmiar | 785 mm × 2000 mm × 40 mm |
| Rozmiar stawu | DN32 |
Materiał komponentu
| Część | Tworzywo |
| Membrana | Wzmocniony modyfikowany PVDF |
| Opieczętowanie | Żywice epoksydowe + poliuretan (PU) |
| Mieszkania | ABS |
Parametry aplikacji
| Zaprojektowany strumień | 10~25 l/m2.hr |
| Strumień do płukania wstecznego | 30~60 l/m2.hr |
| Temperatura pracy | 5~45°C |
| Maksymalne ciśnienie robocze | -50KPa |
| Sugerowane ciśnienie robocze | 0~-35KPa |
| Maksymalne ciśnienie płukania wstecznego | 100 kPa |
| Tryb pracy | 9 min operacji + 1 min przerwy / 8 min operacji + 2 min przerwy |
| Tryb dmuchania | Ciągłe napowietrzanie |
| Szybkość napowietrzania | 4m3/h.piece |
| Okres prania | Płukanie wsteczne czystą wodą co 2–4 godz.; CEB co 2–4 tygodnie; CIP co 6–12 miesięcy |
Korzystanie z warunków
Przed użyciem UF należy wykonać odpowiednie czynności wstępne. Jeśli konieczne jest użycie środka przeciwpieniącego, należy wybrać środek na bazie alkoholu. Stosowanie środków przeciwpieniących na bazie silikonu jest zabronione.
| Przedmiot | Wartość |
| Zakres pH | 5~9 (pranie: 2~12) |
| Wielkość cząstek | |
| Olej i smar | ≤2 mg/l |
| Twardość | ≤150 mg/l |


Wyślij e-mail
Facebook
Świergot
Linkedin
Youtube
