Moduł membrany MCR wzmocniony PVDF BM-SLMCR-25 Oczyszczanie wód powierzchniowych
Aplikacje
● Oczyszczanie wód powierzchniowych.
● Ponowne wykorzystanie ścieków zawierających metale ciężkie.
● Wstępne oczyszczanie odwróconej osmozy.
Wydajność filtracji
Poniżej przedstawiono wyniki filtracji uzyskane przy zastosowaniu modyfikowanej membrany ultrafiltracyjnej z włókien pustych PVDF w różnych rodzajach wody:
| NIE. | Przedmiot | wskaźnik wody wylotowej |
| 1 | TSS | ≤1 mg/l |
| 2 | Mętność | ≤ 1 |
Specyfikacje
Rozmiar

Wykres 1 Rozmiar MBR
Parametry techniczne
| Kierunek filtrowania | Ciśnienie zewnętrzne |
| Materiał membranowy | Wzmocniony modyfikowany PVDF |
| Precyzja | 0,03 mikrona |
| Obszar membrany | 25m2 |
| Membrany ID/OD | 1,0 mm/ 2,2 mm |
| Rozmiar | 785 mm × 2000 mm × 40 mm |
| Rozmiar stawu | DN32 |
Materiał komponentu
| Część | Przybory |
| Membrana | Wzmocniony modyfikowany PVDF |
| Opieczętowanie | Żywice epoksydowe + poliuretan (PU) |
| Powłoka błonowa | ABS |
Korzystanie z warunków
W przypadku wody surowej zawierającej dużo zanieczyszczeń/grubych cząstek lub dużą ilość tłuszczu konieczne jest odpowiednie przygotowanie wstępne. W razie potrzeby należy użyć środka przeciwpieniącego do usunięcia piany w zbiorniku membranowym. Należy używać środka przeciwpieniącego na bazie alkoholu, który nie osadza się łatwo.
| Przedmiot | Limit | Uwaga |
| Zakres pH | 5-9 (2-12 podczas prania) | Neutralne pH jest lepsze dla hodowli bakterii |
| Średnica cząstek | Zapobiegaj zarysowaniu membrany przez ostre cząstki | |
| Olej i smar | ≤2 mg/l | Zapobiega zanieczyszczeniu membrany/gwałtownemu spadkowi strumienia |
| Twardość | ≤150 mg/l | Zapobiegaj osadzaniu się kamienia nazębnego |
Parametry aplikacji
| Zaprojektowany strumień | 15~40 l/m2.h |
| Strumień do płukania wstecznego | Dwukrotnie większy strumień projektowy |
| Temperatura pracy | 5~45°C |
| Maksymalne ciśnienie robocze | -50KPa |
| Sugerowane ciśnienie robocze | ≤-35KPa |
| Maksymalne ciśnienie płukania wstecznego | 100 kPa |
| Tryb pracy | Praca ciągła, przerywane płukanie powietrzem wstecznym |
| Tryb dmuchania | Ciągłe napowietrzanie |
| Szybkość napowietrzania | 4m3/h.szt. |
| Okres prania | Płukanie wsteczne czystą wodą co 1–2 godz.; CEB co 1–2 dni; Płukanie offline co 6–12 miesięcy (powyższe informacje mają charakter wyłącznie poglądowy, należy je dostosować zgodnie z rzeczywistą zasadą zmiany różnicy ciśnień). |


Wyślij e-mail
Facebook
Świergot
Linkedin
Youtube
