Moduł membrany UF 8-calowy moduł membrany ultrafiltracyjnej z PVC UFc200AM do uzdatniania wody pitnej
Przegląd produktu
Membrana kapilarna UFc200AM z pustych włókien to materiał polimerowy o wysokiej zawartości polimerów, który nie wykazuje przemian fazowych. Zastosowany w tym produkcie modyfikowany materiał PVC charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością, dobrymi właściwościami mechanicznymi, odpornością chemiczną i odpornością na zanieczyszczenia. Masa cząsteczkowa membrany (MWCO) wynosi 100 tys. daltonów, średnica wewnętrzna/średnica zewnętrzna membrany wynosi 1,0 mm/1,8 mm, a typ filtracji to inside-out.
Aplikacje
- Produkcja wody mineralnej, wody źródlanej górskiej i innych płynów sterylnych.
- Uzdatnianie wody pitnej: wody wodociągowej, wody powierzchniowej, wody studziennej, wody rzecznej itp.
- Wstępne oczyszczanie odwróconej osmozy (RO).
- Oczyszczanie, recykling i ponowne wykorzystanie ścieków przemysłowych.
Wydajność filtracji
Udowodniono, że produkt ten ma poniższe właściwości filtrujące w zależności od warunków użytkowania różnych źródeł wody:
| Składnik | Efekt |
| SS, cząstki > 1μm | Wskaźnik usunięcia ≥ 99% |
| SDI | ≤ 3 |
| Bakterie, wirusy | > 4 log |
| Mętność | |
| Spis treści | Współczynnik usuwania: 0-25% |
*Powyższe dane uzyskano przy założeniu, że mętność wody zasilającej wynosi
Parametry produktu

Parametry techniczne:
| Typ filtrowania | na lewą stronę |
| Materiał membranowy | Modyfikowany PVC |
| MWCO | 100K Dalton |
| Obszar membrany | 27m2 |
| Membrany ID/OD | 1,0 mm/1,8 mm |
| Wymiary | Φ200mm*1480mm |
| Rozmiar złącza | Złącze DN40 |
Dane aplikacji:
| Czysty strumień wody | 7000 l/h (0,15 MPa, 25℃) |
| Zaprojektowany strumień | 35-100 l/m2.godz. (0,15 MPa, 25℃) |
| Sugerowane ciśnienie robocze | ≤ 0,2 MPa |
| Maksymalne ciśnienie transbłonowe | 0,2 MPa |
| Maksymalna temperatura pracy | 45℃ |
| Zakres pH | Praca: 4-10; Pranie: 2-12 |
| Tryb pracy | Przepływ krzyżowy lub ślepy |
Wymagania dotyczące wody do karmienia:
Przed doprowadzeniem wody należy zainstalować filtr bezpieczeństwa
| Mętność | ≤ 15NTU |
| Olej i smar | ≤ 2 mg/l |
| SS | ≤ 20 mg/l |
| Żelazo całkowite | ≤ 1 mg/l |
| Ciągły chlor resztkowy | ≤ 5 ppm |
| DORSZ | Sugerowane ≤ 500 mg/l |
*Materiał membrany UF to polimerowo-organiczny plastik, w wodzie surowej nie mogą znajdować się żadne rozpuszczalniki organiczne.
Parametry pracy:
| Maksymalne ciśnienie płukania wstecznego | 0,2 MPa |
| Przepływ płukania wstecznego | 100-150 l/m2.hr |
| Częstotliwość płukania wstecznego | Co 30-60 minut. |
| Czas trwania płukania wstecznego | 30-60s |
| Częstotliwość CEB | 0-4 razy dziennie |
| Czas trwania CEB | 5-10 minut. |
| Częstotliwość CIP | Co 1-3 miesiące |
| Środki chemiczne do prania: | |
| Sterylizacja | 15 ppm podchlorynu sodu |
| Mycie zanieczyszczeń organicznych | 0,2% podchlorynu sodu + 0,1% wodorotlenku sodu |
| Mycie zanieczyszczeń nieorganicznych | 1-2% kwasu cytrynowego/0,2% kwasu solnego |
Materiał komponentu:
| Część | Tworzywo |
| Membrana | Modyfikowany PVC |
| Opieczętowanie | Żywice epoksydowe |
| Mieszkania | PCV |


Wyślij e-mail
Facebook
Świergot
Linkedin
Youtube

